автор фото
Анна Замаєва
0

Лісова крамничка

Як щодо душевних подарунків з лісу Карпат, зроблених дбайливими руками волонтерів?

Ми багато подорожуємо і відчуваємо гори душею. Іноді нам хочеться поділитись цим відчуттям з вами. Тому ми виготовляємо приємні та смачні сувеніри з дарів лісу, які представлені в Лісовій крамничці. Вони про затишок карпатських гір, атмосферу мандрів і волонтерську турботу. Купляючи наші лісові дарунки, ви підтримуєте діяльність команди “Волонтерських мандрівок“.

Імбирні пряники з Карпат

150.00 грн.

Пропонуємо вам домашні імбирні пряники з Карпат власного виробництва нашої волонтерки-мандрівниці. Пряники продаються подарунковими наборами за донати на роботу проекту.

    Є два види наборів:

  • сердечка до кави – набір з двох пряничків з кавовим декором, паличка кориці для настрою
  • лісовий набір – три пряничка у вигляді лісових звірів та дерев, гілочка карпатської смереки для атмосфери

Усі набори упаковані в подарункове пакування зі шматочком душі і затишком гір. Пряники мають легку нотку імбиру і кориці та солодко-лимонну глазур. Замовляйте собі до кави або близьким на подарунок.


Лісовий підсвічник

300.00 грн.

Пропонуємо вам затишні підсвічники з карпатського лісу, зроблені дбайливими руками волонтерів.

Одним зимовим днем, обстежуючи маршрут на Говерлу після шторму, ми знайшли декілька зламаних гілок на стежці. Зазвичай ми просто прибираємо їх з дороги, щоб не заважали проходу і евакуації. Але цього разу сталось інакше. Ми принесли гілочки на волонтерський пост на перемичку між Петросом і Говерлою та змайстрували з них підсвічники.

В умовах високогір’я виготовлення сувенірів дуже відрізняється від майстерні в місті. Тут це робиться, як робили гуцули в давнину – ручним інструментом в дерев’яній хаті, захованій за сніговими переметами. Поруч потріскують дрова в пічці, додаючи особливого затишку імпровізованій майстерні на дерев’яному пеньку. В гірському житті все відбувається в маленькій хатинці з одної кімнати – тут ми і спимо, і працюємо, і творимо щось прекрасне. І нам тут зовсім не тісно – навпаки, це найкраще місце на планеті, яке надихає допомагати людям і творити неймовірні теплі речі, вкладаючи душу. Щоб сувеніри дістались до вас, нам треба нести їх далеко вниз, долаючи півтора десятки кілометрів засніженого лісу на снігоступах. Але ж це додає їм особливої атмосфери – подолавши такий шлях, вони з радістю оселяться у вас вдома, зберігаючи ароматні спогади про гори.

Є два типи підсвічників:
– без декору
– з декором із свіжих гілок карпатської ялинки (також повалених штормом – ми не ламаємо живі дерева)
Вкажіть обраний вами варіант в коментарях до замовлення.

Обидва варіанти пахнуть гірським лісом і трохи теплими дровами, якими ми опалюємо нашу хатинку, а ще свічки додають до них легку нотку ванільного аромату. Свічки дістаються і замінюються, тож підсвічник може служити вам довго і нагадувати про теплу атмосферу засніжених гір.


Імбирно-цитрусовий чай

300.00 грн.

Знаєте, як смакує в горах справжній імбирно-цитрусовий чай? Це чудовий тонізуючий напій, який зігріває і підбадьорює на шляху до вершин. З давніх давен наші волонтери готували такі чаї в гірських мандрівках, щоб зігрівати душу собі та іншим мандрівникам. А тепер ми хочемо поділитись нашим улюбленим смаком з вами.

Тепер імбирно-цитрусовий напій можна взяти з собою в похід. Адже вага пакетика, якого вистачить на багатоденну мандрівку – всього 100 грамів. Цього вдалось досягнути завдяки дбайливим ручкам нашої волонтерки-мандрівниці Яни, яка висушила інгредієнти та зібрала їх в ідеальних пропорціях, перевірених добровільними рятувальниками на волонтерському посту між Петросом і Говерлою.

Інгредієнти: лимон, імбир, апельсин

Все натуральне, без цукру, без хімії. В сушеному вигляді чай може зберігатись доволі довго і не втрачати свої властивості.