автор фото
Анна Замаєва
0

Благодійна еко-крамничка

Браслет виживання

100.00 грн.

Браслет швидкорозборний і вміщує в себе п’ять метрів паракорду. Щоб розпустити виріб і скористатись мотузкою, потрібно сильно потягнути за петлю з протилежного від вузла боку. Паракорд стане в нагоді при пораненнях в якості джгута, для ремонту спорядження або техніки в польових умовах, прив’язування чого-небудь, зв’язування полонених москалів, тощо.


Темляк з паракорду

50.00 грн.

Жовто-блакитний
Жовто-блакитний
Червоно-чорний
Червоно-чорний
Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

М’який темляк в патріотичних кольорах може слугувати брелком, “язичком” для застібки або зручною кольоровою підвіскою для дрібних речей, що можуть загубитись.


Добре мишенятко

200.00 грн.

Миле і добре мишенятко, виготовлене майстринею-волонтеркою, трохи схоже на справжню мишку але приємне і затишне на дотик. Ви просто не зможете дивитись на нього без посмішки, тож купляйте мишенятко собі для настрою та підтримуйте наші благодійні програми!


Маленький пінгвінчик

150.00 грн.

А ви знаєте що маленькі пінгвінчики спочатку вилупляються в сірому пір’ї, а вже потім перетворюються на дорослих чорно-білих птахів? Пів-ночі, проведені майстринею-волонтеркою в імпровізованій майстерні, і на світ з’являється от такий пінгвінчик. Продається за внесок на реалізацію благодійних програм.


Привид Тараканівського форту

100.00 грн.

В травні 2021 року ми проводили толоку в Тараканівському форті. Подейкують що в казематах форту часом творяться дивні речі, а дехто навіть бачив привидів в нескінченних темних коридорах. Нашим волонтерам вдалось приручити декількох із них, і вони готові стати вашими за невеликий внесок на добрі справи.


Синичка в кольорах прапора

200.00 грн.

Синичка виготовлена в кольорах українського прапора. Ви можете підтримати реалізацію благодійних програм фінансово, придбавши цю синичку за символічний внесок. Не зволікайте!


Снєгірь з Донбасу

200.00 грн.

Звертаємо вашу увагу! Виріб виготовляється майстринею вручну на замовлення. Термін виготовлення – до 10 днів. Готова іграшка може мати незначні відмінності від зображеної на сторінці товару.

Пропонуємо вам придбати головного героя історій рос.пропаганди за внесок на реалізацію благодійних програм. Пташка виготовлена волонтеркою Фонду в зоні бойових дій.


Сова, що прокинулась

150.00 грн.

Звертаємо вашу увагу! Виріб виготовляється майстринею вручну на замовлення. Термін виготовлення – до 10 днів. Готова іграшка може мати незначні відмінності від зображеної на сторінці товару.

Є сонні сови, а є сови, які п’ють десяту чашку кави за ранок і вже прокинулись. Ось таку совушку, яка прокинулась, виготовила з валяної шерсті наша майстриня.


Сонне совенятко

100.00 грн.

Совенятко з ну-дуже здивованими очима, яке точно не виспалось і намагається згадати “хто я, де я і що тут роблю”, виготовлене з валяної шерсті нашою майстринею. Виручені кошти будуть використані на реалізацію благодійних програм.