автор фото
Анна Замаєва
0

АНОНС. Відновлення туристичного притулку Рогнєска

Відкрита реєстрація волонтерів-учасників відновлення туристичного притулку Рогнєска, розташованого на траверсі Петроса з боку Квасів

Ми з вами взялись за амбітний і цікавий проект: збудувати новий туристичний притулок на місці зруйнованої хатинки заповідника. Заповідник виділив деревину і спецтехніку, наша задача – закупити витратні матеріали, завезти на полонину інструменти і джерела живлення та власноруч зібрати файну дерев’яну хатинку, де ми з вами та іншими мандрівниками будемо зупинятись взимку в теплі, комфорті та безпеці. Це буде звичайна колиба-притулок з металевою пічкою, додатково обладнана сонячними панелями для освітлення та зарядки гаджетів, забезпечена припасами дров, медикаментів і мінімальними побутовими дрібницями. Будиночок, як і старий екопункт, буде відкритий для мандрівників безкоштовно круглий рік та доглядатись нашими волонтерами.

Проект притулку Рогнєска

Будівництво планується в чотири зміни по 3-4 дні для зручності учасників. Можна долучитись як до одної зміни, так і до декількох або усіх. Додаткова п’ята зміна пройде в екопункті під Говерлою, де для повного завершення розпочатого цьогоріч ремонту потрібно зробити гідроізоляцію даху і встановити інформаційні стенди. Для всіх змін буде організований трансфер з Рахова та в зворотній бік. На весь період роботи ми встановлюємо на місцевості великий базовий табір. Він буде оснащений електрикою, супутниковим інтернетом, наша чарівниця Яна як завжди готуватиме вам смачні сніданки, обіди та вечері. Проживаємо в таборі у своїх наметах. Якщо свого намету немає, вказуйте це при реєстрації і ми пошукаємо для вас місце в наметах інших волонтерів. Якщо ви прив’язані до роботи або навчання, але можете займатись цим відділено, ми організуємо вам швидкісний інтернет та безперебійний доступ до елекрики, а ви допоможете нам будувати притулок у вільний час.

Графік змін

1 зміна
4-7 вересня
Демонтаж руїн старого притулку, облаштування фундаменту

2 зміна
8-10 вересня
Зведення стін, підлоги

3 зміна
11-14 вересня
Встановлення вікна, дверей, меблів. Заготівля дров

4 зміна
15-17 вересня
Побудова даху, монтаж сонячної панелі, завершення будівництва

5 зміна
18-20 вересня
Екопункт під Говерлою – гідроізоляція даху, встановлення стендів

Форма для реєстрації знаходиться тут
Уважно обирайте при реєстрації, в які зміни ви їдете, щоб ми могли коректно планувати логістику. Щодо часу прибуття та трансферу до Рогнєски ми комунікуватимемо з кожним особисто, але просимо по можливості приїжджати вранці, а зворотні квитки брати на вечірній час.
Також дуже потрібна фінансова допомога. Наразі бюджет проекту складає орієнтовно 25 000 грн. (без урахування деревини, яку безкоштовно надає КБЗ). Просимо по можливості долучитись копієчкою.