Благодійна крамничка «Сувеніри з війни»

Благодійна крамничка “Сувеніри з війни” народилась на початку 2017 року на спостережному пункті українських добровольців на околиці Мар’їнки. Тоді декілька бійців спробували розписати відстріляні гільзи акрилом і продати їх, а виручені кошти спрямували на потреби свого підрозділу. Саме ця креативна ідея і стала основою нашого фонду – вже через кілька місяців після відкриття першої майстерні добровольці разом з небайдужими мешканцями Авдіївки зареєстрували благодійний фонд і почали працювати над сувенірами з війни більш масштабно.

Зараз на фронті та поблизу функціонують десятки невеличких майстерень, де бійці, волонтери та просто патріоти перетворюють предмети війни на творчі вироби. Крім розписаних гільз полиці нашої крамнички давно поповнили брелки з деактивованих патронів, унікальні світильники з залишків боєприпасів, вкриті орнаментами снарядні ящики та багато інших незвичних речей. Всі вони створюються нами власноруч і не мають аналогів.

Завдяки продажу сувенірів крамнички фонду вдалось систематично забезпечувати необхідним спорядженням добровольців, а пізніше створити з нуля екіпаж аеророзвідки “Небесна варта” та озброїти його зграєю літальних апаратів, які виконують різноманітні задачі на лінії фронту. Зараз виручені в крамничці кошти допомагають закривати поточні потреби екіпажу, ремонтувати обладнання та автомобілі, фінансувати видатки на збереження історико-культурних пам’яток, організувати культурні та мистецькі заходи, тощо. Оформлюючи замовлення в нашій онлайн-крамничці ви маєте змогу обрати, на яку саме потребу ми використаємо сплачені вами кошти.