Щедрий Вівторок Авдіївка

Вітаємо, добродію!

Цього року Щедрий Вівторок запускає в Авдіївці благодійний марафон ??
Запрошуємо вас пробігти разом з нами крізь зимовий вихор добра. Нашою спільною нагородою стануть позитивні зміни в житті міста, а також цікаві заходи, натхнення та корисні навички.

▪️ Ми шукаємо нові ідеї та молодь, яка готова втілювати їх у життя. Активні люди об’єднуються в ініціативні групи та створюють свої проекти, ми даруємо натхнення, надаємо консультації, координуємо організаційні питання. Молоді добродії підготують активності до Щедрого Вівторка, зібрані гроші підуть на реалізацію їхніх ідей.

▪️ Також ми проведемо ряд освітніх заходів для різних категорій населення на теми благодійності, волонтерства, соціальної відповідальності та проектного менеджменту. Вартість участі – благодійні внески у скриньку локальної команди Щедрого Вівторка, які також будуть використані на проекти молодих команд.

▪️ 3 грудня, в день Щедрого Вівторка, проведемо затишний і мотиваційний благодійний концерт.

▪️ У лютому 2020 року поділимось успіхами, обговоримо нові ідеї та вручимо приємні подарунки найактивнішим учасникам благодійного марафону.

#ЩедрийВівторок — це не тільки про гроші, а про те, що добрим бути легко і приємно. Добро має вимірюватись не просто цифрами, а ще й посмішками, вчинками та змінами на краще.

Долучайтесь!

Всю інформацію про заплановані заходи та проекти авдіївських добродіїв можна переглянути на цій сторінці ?


[php_everywhere]