Щедрий Вівторок Авдіївка

Вітаємо, добродію!

Цього року Щедрий Вівторок запускає в Авдіївці благодійний марафон 💙📣
Запрошуємо вас пробігти разом з нами крізь зимовий вихор добра. Нашою спільною нагородою стануть позитивні зміни в житті міста, а також цікаві заходи, натхнення та корисні навички.

▪️ Ми шукаємо нові ідеї та молодь, яка готова втілювати їх у життя. Активні люди об’єднуються в ініціативні групи та створюють свої проекти, ми даруємо натхнення, надаємо консультації, координуємо організаційні питання. Молоді добродії підготують активності до Щедрого Вівторка, зібрані гроші підуть на реалізацію їхніх ідей.

▪️ Також ми проведемо ряд освітніх заходів для різних категорій населення на теми благодійності, волонтерства, соціальної відповідальності та проектного менеджменту. Вартість участі – благодійні внески у скриньку локальної команди Щедрого Вівторка, які також будуть використані на проекти молодих команд.

▪️ 3 грудня, в день Щедрого Вівторка, проведемо затишний і мотиваційний благодійний концерт.

▪️ У лютому 2020 року поділимось успіхами, обговоримо нові ідеї та вручимо приємні подарунки найактивнішим учасникам благодійного марафону.

#ЩедрийВівторок — це не тільки про гроші, а про те, що добрим бути легко і приємно. Добро має вимірюватись не просто цифрами, а ще й посмішками, вчинками та змінами на краще.

Долучайтесь!

Всю інформацію про заплановані заходи та проекти авдіївських добродіїв можна переглянути на цій сторінці 👀


Марафон добрих справ в Авдіївці розпочався піснями “Тінь Сонця” та чаєм з присмаком добра

Щедрий Вівторок – це глобальний рух добра, який у світі носить назву Giving Tuesday. До нього долучились вже 154 країни світу, чимало міст, безліч підприємств та благодійних організацій. Частиною дня добрих справ з 2018 року стала і Авдіївка. Щедрий Вівторок не має фіксованої дати та прив’язаний до чорної п’ятниці – дня, коли магазини влаштовують найбільший Читати більше

Як долучитись до благодійного марафону у Щедрий Вівторок?

Вчора на показі доброї соціальної реклами Charity Ads обговорили з молоддю та доброчинцями Авдіївки формат роботи під час благодійного марафону в рамках Щедрого Вівторка. Ділимось напрацюваннями з вами і запрошуємо долучитись! Читати більше

Charity Ads. Показ доброї соціальної реклами в Авдіївці

19 листопада Щедрий Вівторок разом із фестивалем соціальної реклами Molodiya Festival та локальною командою Щедрого Вівторка влаштують безкоштовний показ соціальної реклами Charity Ads. Він розкаже про найкращі приклади благодійних акцій у світі та обов’язково надихне на добрі справи. Читати більше

Ви народилися в цьому світи, щоб зробити щось прекрасне й унікальне.
Не дозвольте цій можливості пройти повз вас!

Сповістити про наявність Ми проінформуємо вас, коли товар з'явиться у крамничці. Лишіть свою електрону адресу внизу.
Email Ми не передаємо електроні адреси покупців третім особам