Про нас

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЗОРІ НАДІЇ» було засновано у травні 2017 року в
місті Авдіївка Донецької області.
Основною метою діяльності Фонду є допомога військовим, які захищають наше місто, збереження історико-культурної спадщини: цінної інформації та артефактів з війни на Донбасі, популяризація благодійності в Авдіївці та в Україні в цілому.

Як ми допомагаємо?

Бійці офіційних структур, що виконують задачі в зоні проведення ООС, звертаються до нас по допомогу в організаційних питаннях, з транспортом та розміщенням, пошуком необхідних установ в Авдіївці, тощо. Добровольчим підрозділам, що не забезпечуються державою, ми також надаємо матеріальну допомогу. Також надаємо послуги аеророзвідки – зйомки ворожих позицій робимо як бійцям ЗСУ, так і добровольцям. Працюємо в форматі мобільної групи, яка виконує задачі вздовж лінії розмежування.

Також, Фонд збирає експонати безпосередньо в зоні проведення бойових дій, знешкоджує та реставрує їх, створює композиції та мініатюри і передає їх організаціям, що мають або планують створити експозицію, присвячену подіям на Донбасі, а також проводить відкриту вуличну виставку фото та артефактів «На теренах Донбасу» в містах України.

Ми вважаємо, що мешканці прифронтових міст мають не лише звертатись до благодійників по допомогу, а і надавати її тим, хто опинився в більш скрутній ситуації. Для цього ми ініціюємо різноманітні заходи та проекти, до яких небайдужі мешканці можуть долучитись в якості волонтерів та спробувати вкласти свої вміння, час та сили в добрі справи. Так, декілька мешканців міста вже працюють над виробництвом сувенірів для благодійної крамнички, а в жовтні 2018 року, за ініціативи нашого Фонду, Авдіївка долучилась до масштабної акції Щедрий Вівторок та готується робити добрі справи усім містом. Також мешканці міста плетуть маскувальні сітки для накриття оборонних укріплень, техніки та обладнання.

«Між двох світів»

Більшість волонтерів Фонду є мешканцями прифронтових регіонів або учасниками АТО, тому ми, як ніхто інший, знаємо яка саме допомога потрібніша на Донбасі, та що корисного ми можемо зробити, постійно перебуваючи в безпосередній близькості до бойових дій. Засновники Фонду є мешканцями міста Авдіївка з активною проукраїнською позицією, які задовго до створення організації надавали посильну допомогу українській армії, навіть коли саме місто було на межі гуманітарної катастрофи.
P.S.: самі засновники, члени та працівники Фонду, а також пов’язані з ними особи, не є отримувачами благодійної допомоги. Першочергово ми дотримуємось чинного законодавства України.

Як ми залучаємо фінансування?

Фонд є незалежною неурядовою неполітичною організацією, тож отримує фінансування виключно від небайдужих громадян та соціально відповідальних підприємств та компаній.

    Ми збираємо кошти наступними способами:

  • в скриньки, встановлені на наших офіційних заходах, в офісі Фонду та в установах, позначених на нашій мапі добрих справ відповідними позначками;
  • на банківський рахунок Фонду;
  • шляхом реалізації сувенірної продукції та книг в рамках проекту «Благодійна крамничка «Сувеніри з війни»»;
  • на благодійних аукціонах он-лайн.

Де можна побачити звіт за надані благодійні внески?

Звіт за усі зібрані кошти, а також передану благодійну допомогу у вигляді товаро-матеріальних цінностей можна побачити на нашому сайті у розділі «Звіти»..

Як з нами зв’язатись?

Наш телефон: +380958462170
E-mail: [email protected]

Страх зникає, коли ви починаєте робити те, що боїтеся робити замість того, щоб думати про це. © Екхарт Толле