Про нас

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЗОРІ НАДІЇ» було засновано у травні 2017 року в
місті Авдіївка Донецької області.
Основною метою діяльності Фонду є допомога військовим, які захищають наше місто, збереження історико-культурної спадщини: цінної інформації та артефактів з війни на Донбасі, популяризація благодійності в Авдіївці та в Україні в цілому.

Як ми допомагаємо?

Бійці офіційних структур, що виконують задачі в зоні проведення ООС, звертаються до нас по допомогу в організаційних питаннях, з транспортом та розміщенням, пошуком необхідних установ в Авдіївці, тощо. Добровольчим підрозділам, що не забезпечуються державою, ми також надаємо матеріальну допомогу. До старту наближається ще одна важлива програма – аеророзвідка. Зйомки ворожих позицій ми робитимемо як бійцям ЗСУ, так і добровольцям. Планується створення мобільної групи, яка працюватиме не лише на околицях Авдіївки, а і по всій лінії розмежування.

Також, Фонд збирає експонати безпосередньо в зоні проведення бойових дій, знешкоджує та реставрує їх, створює композиції та мініатюри і передає їх організаціям, що мають або планують створити експозицію, присвячену подіям на Донбасі, а також проводить відкриту вуличну виставку фото та артефактів «На теренах Донбасу»» в містах України.

Ми вважаємо, що мешканці прифронтових міст мають не лише звертатись до благодійників по допомогу, а і надавати її тим, хто опинився в більш скрутній ситуації. Для цього ми ініціюємо різноманітні заходи та проекти, до яких небайдужі мешканці можуть долучитись в якості волонтерів та спробувати вкласти свої вміння, час та сили в добрі справи. Так, декілька мешканців міста вже працюють над виробництвом сувенірів для благодійної крамнички, а в жовтні 2018 року, за ініціативи нашого Фонду, Авдіївка долучилась до масштабної акції Щедрий Вівторок та готується робити добрі справи усім містом.

«Між двох світів»

Більшість волонтерів Фонду є мешканцями прифронтових регіонів або учасниками АТО, тому ми, як ніхто інший, знаємо яка саме допомога потрібніша на Донбасі, та що корисного ми можемо зробити, постійно перебуваючи в безпосередній близькості до бойових дій. Засновники Фонду є мешканцями міста Авдіївка з активною проукраїнською позицією, які задовго до створення організації надавали посильну допомогу українській армії, навіть коли саме місто було на межі гуманітарної катастрофи.
P.S.: самі засновники, члени та працівники Фонду, а також пов’язані з ними особи, не є отримувачами благодійної допомоги. Першочергово ми дотримуємось чинного законодавства України.

Як ми залучаємо фінансування?

Фонд є незалежною неурядовою неполітичною організацією, тож отримує фінансування виключно від небайдужих громадян та соціально відповідальних підприємств та компаній.

    Ми збираємо кошти наступними способами:

  • в скриньки, встановлені на наших офіційних заходах, в офісі Фонду та в установах, позначених на нашій мапі добрих справ відповідними позначками;
  • на банківський рахунок Фонду;
  • шляхом реалізації сувенірної продукції та книг в рамках проекту «Благодійна крамничка «Сувеніри з війни»»;
  • на благодійних аукціонах он-лайн.

Де можна побачити звіт за надані благодійні внески?

Звіт за усі зібрані кошти, а також передану благодійну допомогу у вигляді товаро-матеріальних цінностей можна побачити на нашому сайті у розділі «Звіти»..

Як з нами зв’язатись?

Наш телефон: +380958462170
E-mail: [email protected]

Сповістити про наявність Ми проінформуємо вас, коли товар з'явиться у крамничці. Лишіть свою електрону адресу внизу.
Email Ми не передаємо електроні адреси покупців третім особам