Долучайтеся до нас

Благодійний фонд «Зорі надії» запрошує в команду людей, які бажають змінити країну на краще. Думаєте, благодійність – це лише скриньки або нудна робота в офісі з паперами? Абсолютно ні! Добрі справи робити просто – як вдома за комп’ютером, так і у вільний від основної роботи час.

Ми шукаємо помічників як в окремих проектах, так і на ключові посади у Фонді. Ви можете працювати з нами як партнери, або долучитись до нас в якості волонтерів. Волонтери, що добре зарекомендують себе протягом певного періоду, зможуть зайняти вагомі посади у нашому Фонді.

Як допомогти в розвитку наших проектів?

Благодійна крамничка “Сувеніри з війни”. Тут ми створюємо сувеніри з металу війни та продаємо їх на нашому сайті та благодійних ярмарках.

Будемо вдячні, якщо ви:
 • приймете участь у виробництві сувенірів;
 • візьмете наші сувеніри на реалізацію, якщо маєте своє підприємство, де це буде доречним;
 • допоможете організувати один з таких ярмарків у вашому місті (в навчальних закладах, музеях, на міських святах та ярмарках, тощо).

“На теренах Донбасу” – це виставка-ярмарок військових сувенірів, фото та артефактів у наметі, який ми ставимо на вулицях міст. Будемо вдячні за запрошення на заходи у вашому місті, де ми могли б розмістити наш намет. Також, нам потрібні волонтери в різних містах, зокрема в Києві, які могли б чергувати у такому наметі в свій вільний час.

“Авдіївка. Шлях до перемоги” – документальна книга про життя прифронтового містечка, яку ми створювали упродовж 2018 року. Зараз активно проводимо презентації в містах України та даруємо книги до музеїв і бібліотек. Вашим вагомим внеском в проект може стати запрошення презентацї книги у ваше місто та допомога з її організацією.

Кошти ми наразі збираємо на комплектування групи аеророзвідки, підтримку благоустрою на меморіалі захисникам авдіївської промзони та, невеличку частку – на реставрацію музейних експонатів. Виручка з продажів сувенірів, благодійні пожертви, перераховані на наш рахунок або надані готівкою в скриньку, будуть використані на ці напрями.

Нещодавно ми придбали безпілотник та основні комлектуючі до нього і створили групу аеророзвідки “Небесна варта”. Аби долучитись до неї в якості оператора безпілотника, помічника оператора або водія, зв’яжіться з нами за телефоном +380958462170 (Viber, Telegram) або заповніть анкету волонтера

Також ми займаємось створенням музейних експозицій на тему війни на Донбасі – в музеях, освітніх закладах, інших громадських місцях.

Тут ви також можете допомогти:
 • ініціювати створення таких експозицій у закладах вашого міста та контролювати процес, проводити екскурсії (експонати ми надамо);
 • допомогти реставрувати артефакти та створювати мініатюри, таблички, тощо.
Також, нам потрібні помічники на волонтерських засадах:

Мешканців Авдіївки ми запрошуємо допомогти з підтримкою благоустрою на меморіалі захисникам авдіївської промзони, що розташований в Ясинуватському провулку міста. Там чимало нескладної роботи, яку може виконати команда волонтерів: прибирання бур’яну, укладка тротуарної плитки, посадка культурних рослин, тощо. Меморіал щотижня відвідують гості міста та віцськовослужбовці, тож хто, як не ми, небайдужі мешканці Авдіївки, має подбати про його стан та вигляд?..

  • адміністратор веб-сайту
  • фотограф (у містах Авдіївка та Київ)
  • графічний дизайнер
  • бухгалтер (можливо працювати на віддаленому доступі, обсяг роботи – до 2 год./день)
  • водій з власним легковим авто – перевезення габаритного обладнання, посилок, тощо.

Волонтерство – справа добровільна, тому лише Вам вирішувати, скільки часу та зусиль цьому присвятити, і в якій саме сфері допомагати. А гуртом, як то кажуть, легше й батька бити 🙂

Долучитись до нас дуже просто. Заповніть анкету волонтера тут.
Не забудьте вказати ваші контакти, і ми обов’язково з вами зв’яжемось!

Пропозиції щодо партнерства просимо надсилати на електрону пошту [email protected]
Контактний телефон +380958462170
Сповістити про наявність Ми проінформуємо вас, коли товар з'явиться у крамничці. Лишіть свою електрону адресу внизу.
Email Ми не передаємо електроні адреси покупців третім особам